Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

CEM UZAN "GENÇ PARTİ, GENÇ TÜRK GÜCÜ’DÜR."

Partisinin iftar yemeğine katılan Cem Uzan, partililere ve Türk milletine seslenerek; "Cumhurbaşkanı`nı millet seçmelidir." dedi. Genç Parti`nin millet, vatan aşkıyla dimdik ayakta olduğunu söyleyen Uzan, Genç Parti’nin genç Türk gücü olduğunu vurguladığı konuşması büyük tezahüratla karşılandı.

Haber Tarih: 15.10.2006 19:30:45

Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, 15 Ekim Pazar akşamı, Küçükçekmece İlçe Teşkilatı’nın Sefaköy’deki Akdeniz Salonu’nda düzenlediği iftar yemeğine katıldı. Büyük bir kalabalığın sevgi tezahüratları arasında salona gelen Cem Uzan, partililerin büyük bir özlem ve coşkuyla dile getirdikleri “Başbakan Cem Uzan" sloganlarıyla karşılandı. Genel Başkan Yardımcıları’nın da katıldığı iftar yemeğinin ardından partililere hitaben konuşan Cem Uzan, herkesin Ramazanını kutladı ve “Bu iş yürek ister, Mutlaka iktidara geleceğiz" dedi. Konuşması sık sık alkışlar ve tezahüratlarla kesilen Cem Uzan, konuşmasında Genç Parti’nin nasıl dimdik ayakta kaldığını anlattı. CUMHURBAŞKANINI MİLLET SEÇMELİDİR Genç Parti’nin Türkiye’nin Genç Türk gücü olduğunu vurgulayan Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan konuşmasında şunları söyledi; “Yüce Allah, tuttuğumuz orucu ve tüm dualarımızı kabul eyler inşallah. Herkes soruyor… Herkes merak ediyor. Nasıl oluyor da Genç Parti ayakta duruyor? Bilmezler ki, Genç Parti bir idealdir. Genç Parti mükemmel bir Türkiye idealidir. Genç Parti bir aşktır. Millet aşkıdır. Bilmiyorlar ki, Genç Parti, “Türkiyeliyim" demeden önce Türk’üm deme aşkıdır. Bilmezler ki, Genç Parti, “Önce Türk annesi, önce Türk kadını deme" aşkıdır. Bilmezler ki, Genç Parti, “İşsizlik, fukaralık bu milletin kaderi değildir, olmayacaktır" deme aşkıdır. Bilmezler ki, Genç Parti, “Türk gençliğine en mükemmel eğitimi verme" aşkıdır. Bilmezler ki, Genç Parti, “Çağdaş dünyaya benim senden aşağı kalır tarafım yok, ben senin kadar çağdaşım" diyebilme aşkıdır. Bilmezler ki, Genç Parti “Vatan" aşkıdır. Bilmezler ki, Genç Parti, “Cumhurbaşkanını millet seçmeli" deme aşkıdır. Onun için ne yaparlarsa yapsınlar Genç Parti ve Türk milleti dimdik ayakta kalacaktır. Bilmezler ki, Aynı bayrağımız gibi Genç Parti kırmızı ve beyazdır. Bilmezler ki, Genç Parti, Genç Türk gücüdür. Ama öğrenecekler, Bu iş yürek ister." BASININ BÜYÜK İLGİSİ Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan’ın bu konuşması partililer ve vatandaşlar tarafından “Cem Uzan Başbakan", “Genç Parti Genç Türk Gücü", “Cumhurbaşkanını millet seçecek" “Bu iş yürek ister" sloganlarıyla ayakta alkışlandı. Cem Uzan’ın da katıldığı Genç Parti KÜÇÜKÇEKMECE İLÇESİNİN iftar yemeğine basın da büyük ilgi gösterdi. Daha önce de TBMM’nin açılış törenine katılan ve burada basının büyük ilgisiyle karşılaşan Cem Uzan burada da basının sorularını yanıtladı.

09 01 2007