Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Dr. Uğur İbrahimhakkıoğlu`na KUTLAMA

Uzun yıllar Cumhuriyet Başsavcılığı, Adalet Bakanlığı Müsteşarlığı ve Yargıtay üyeliği yapan Yargıtay Genel Sekreteri ve İstanbul 3.bölge 1.sıra milletvekili adayımız Dr. Uğur İbrahimhakkıoğlu`nu 5 Haziran 2007 tarihinde NTV kanalındaki NEDEN programında göstermiş olduğu  performanstan dolayı kutluyoruz. NEDEN programı sunucusu CAN DÜNDAR`ı ise  Dr. Uğur İbrahimhakkıoğlu`na  az konuşma süresi vermeye çalışması ve Genç Parti hakkındaki soru seçimleri dolayısıyla kınıyoruz! NTV`ye yapmış olduğumuz baskılar sonucu partimizi görmezden gelememiştir. Prostestomuza destek veren bütün Genç Parti`lileri kutluyoruz! Sayın Dr. Uğur İbrahimhakkıoğlu birçok konuda önemli açıklamalarda bulunmuştur. Genç Parti iktidarı döneminde hukukun üstünlüğünün sağlanacağını belirtmiştir.

Genel Başkanımız tarafından da bu konu birçok kez gündeme getirilmiştir: "Bu millet sağlıkta, eğitimde, iş hayatında adaletle tanışacaktır. Adalet siyasetin baskısından kurtarılacaktır. Türkiye`de hukukun üstünlüğü tekrar tesis edilecektir."

İmar Bankası ile ilgili sataşmalara yıllarını bu işe vermiş bir hukukçu olarak şöyle cevapladı: “Siz İmar Bankasına uyguladığınız işlemin aynısını Ziraat Bankası , İş Bankasını da uygulayın onlarda batacaktır!”

Çeşitli çevrelerce bilerek görmezden gelinen "Genç Parti`den 128 Kadın Milletvekili Adayı" haberini her platformda ve her alanda üzerine basılarak anlatılması ve gündeme getirilmesi taraftarı olduğumuzu siz sevgili Genç Parti`lilerle paylaşmaktan gurur duyuoyoruz Partilerin Listelerinde Yer Verdiği Kadın Milletvekili Aday Sayısı GENÇ PARTİ 128 Kadın Aday AKEPE 63 Kadın Aday DP 58 Kadın Aday CHP 52 Kadın Aday

 

Haber ve Analiz: Genç Parti Genç Türk Gücü

05 06 2007