Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Dündaroğlu, ''Çözüm Genç Parti''

Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Duran Dündaroğlu, Genç Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Ali Özkan, Genç Parti Seçim İşleri Başkan yardımcısı Onur Akyüz Genç Pati Yalova İl Başkanlığını ziyaret ettiler. Yaklaşan seçimler öncesinde çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten Dündaroğlu, Özkan ve Akyüz Marmara bölgesinde ki tüm illeri gezeceklerini belirttiler.

Parti binasında Genç Parti İl Başkanı Ömer Okur ile bir araya gelen Dündaroğlu, Özkan ve Akyüz bilgi alışverişinde bulundular. Partililerin sorularına cevap veren Genç parti yöneticileri önümüzdeki seçimlerde sandıktan Genç Partinin çıkacağını belirttiler. Türkiyenin tehlike içinde olduğunu dile getiren ve bu durumda Genç Parti ile kurtulabiliceğini belirten Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Duran Dündaroğlu, “Ziyaretimizde ki amacımız partililerimiz ile bir araya gelerek onların dertlerini ve sıkıntılarını paylaşmak. Ülkemizin içinde bulunduğu durumdan kurtarabilecek tek parti Genç Partidir. Marmara bölgesinde ki tüm illerimizde bulunan il başkanlıklarımızı geziyoruz. Buralarda ki arkadaşlarımız ile bir araya gelerek sorunlarımızı konuşuyoruz. Genel Başkanımız Cem Uzan’ın vaadlerinin altının dolu olduğunu belirtmek istiyoruz. Partimizin iktidara gelmesi halinde fakirliğin son bulacağını basa basa sölüyoruz. Ülkemiz tehlike içinde. Ülkeyi bu durumdan kurtarmaktan Genç Parti iktidarı ile olacaktır” dedi.

yalovagazetesi

19 04 2007