Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

DURSUN LİMANOĞLU, MAZOT’UN NASIL 1 YTL OLACAĞINI MERSİN’DE ANLATACAK…

MERSİN- Genç Parti MYK Üyesi Dursun Limanoğlu, “Mazot 1 YTL olacak” sloğanının açılımını yapmak üzere Mersin’e geliyor.

Cuma günü (23 Şubat 2007) günü Mersin’e gelecek olan Genç Parti MYK Üyesi Dursun Limanoğlu, Genç Parti Mersin İl Başkanı Ekrem Bilim, Genç Parti Merkez İlçe Başkanı Çetin Uğuroğlu, Tarsuslu İşadamı ve sanayici Süleyman Gök ve diğer partililerle birlikte vatandaşa ulaşacak. Köylüye, kamyoncu, nakliyeci dolmuşçuya, servisçiye, esnafa mazotun nasıl 1 YTL olacağını anlatacak.

Genç Parti Genel Merkezi’nce Türkiye genelinde “Mazot 1 YTL olacak” sloganının anlatılması için görevlendirilen Genç Parti MYK Üyesi Dursun Limanoğlu, Mersin’de köylere, beldelere ulaşacak özel bir ekip kuracak.

Konuyla ilgili İlkhaber Gazetesi’nden Enver Yılmazer’e özel bilgi veren Genç Parti MYK Üyesi Dursun Limanoğlu, “Bizim her sloğanımız yüzde yüz gerçektir, bir proğram dahilindedir. Ve her sloğan içinde Genel Merkez’den bir kişi görevlendirilmiştir. Benim görevim Türkiye genelinde Mazot’un nasıl 1YTL olacağını anlatmaktır. Mazot nasıl 1 YTL ye satılacak, bunun için kaynak nedir? Bu slogan ne kadar gerçekçidir? Tüm bunları tüm ayrıntıları ile bire bir halkımıza anlatacağız. Her ilde her sloğanımızı anlatacak ayrı ayrı ekipler kuracağız” dedi.

Mersin’de ki çalışmaların ardından Adana’ya geçecek olan Genç Parti MYK Üyesi Dursun Limanoğlu, parti genel merkezince Türkiye’nin tüm illerinde konuyla ilgili tüm kesimleri bilgilendirmek ve mazotun 1 YTL ye nasıl satılacağını anlatmak üzere görevlendirildi.

21 02 2007