Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

GENÇ PARTİ ADANA İL TOPLANTISINDA BAYRAM HAVASI

Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Emin Şirin ve beraberindeki heyetin Adana´yı ziyaretinde havalimanında müthiş bir izdiham yaşandı.

Genç Parti Adana İl Başkanlığı’nca tertip edilen toplantıda tüm il, ilçe ve belde teşkilatlarının yanı sıra parti üyeleri de hazır bulundu. İlgi ve alakanın yoğunluğundan dolayı partililer il binasına sığamadı ve parti önünde büyük kalabalık oluştu. Genel Başkan Yardımcı Emin Şirin’in Adana İl Başkanlığı’nı ziyaretinde kendisine MYK üyeleri Reha Gülü, Cafer Sayılır, Melek Dingaz, Ayten Karataş ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Muammer Bostan da eşlik etti. İl binasında yapılan basın toplantısının ardından İl Başkanı Mahmut Güllüler, ulusal ve yerel sorunlara işaret ettiği konuşmasında, Türkiye’nin içinde bulunduğu sıkıntıları ve çözüm önerilerini dile getirdi. Ardından Teşkilat Başkan Yardımcısı Muammer Bostan söz aldı ve memleket sorunlarına değindi. Son olarak kürsüye gelen Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Emin Şirin ise konuşmasının ardından Genç Partililerin sorularını cevapladı. Toplantının ardından Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Emin Şirin, iki ayrı yerel televizyon kanalında; Kent TV ve Akdeniz TV’de birer buçuk saatlik canlı yayına katıldı. Emin Şirin’in katıldığı bu televizyon programları Adanalı vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Emin Şirin, Adana ziyaretinin ardından Genç Parti coşkusunu yaşamaktan ve örgütlenmeden duyduğu memnuniyeti İl Başkanı Mahmut Güllüler’e gönderdiği bir mektupla dile getirdi.

16 02 2007