Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Genç Parti Gebze İlçe Başkanı Adnan Kadir Batı : Diğer partilerde kargaşa var

Genç Parti Gebze İlçe Başkanı Adnan Kadir Batı, parti olarak iç bünyelerinde sağlıklı durumda olduklarını belirterek, diğer bir çok siyasi partilerde iç kargaşanın olduğunu söyledi.

Gazetemizi yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ziyaret eden Başkan Batı, ‘Genç Parti vatandaşıyla samimi bir ortamda görüşmelerini sürdürüyor. Biz Gebze Genç Parti olarak halkımızla yakından ilgileniyoruz. Kendi bünyemizde büyük huzur ve rahatlık var. Ancak diğer siyasi partilerin bir çoğunda iç kargaşa yaşanıyor. Basından takip ettiğim kadarıyla müthiş bir rant kargaşası görüyorum. Biz de böyle rant kavgaları olmaz. Çünkü bir siyaseti dürüst, ilkeli mantıkla yapıyoruz’ şeklinde konuştu. Diğer taraftan başkan yardımcısı Mehmet Esmer ise, vatandaşa büyük bir siyasi baskının olduğunu iddia ederek, vatandaşın Genç Partiye olan desteğini gizli tuttuğunu ve bunu da ilk seçimlerde açığa çıkaracaklarını iddia etti. İktidarın Genç Partiden korktuğunu da iddia eden Esmer, bu iktidara hesap soracak tek parti Genç Partidir. Bu sözleri vatandaşımızda aynen belirtiyor şeklinde konuştu. Gazetemize nezaket ziyaretinde bulunan Genç Parti İlçe Yönetiminde, Başkan Batı ve Yardımcısı Esmer’in yanı sıra, Kadın Kolları Başkanı Ömrüye Ateş, Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Gülşen, Mahalle Temsilcisi Enver Yalçın, Gençlik Kollarından Soner Bedir ve Özgür serttaş’da hazır bulundular.

Haber Tarihi : 19.03.2007 - gebzegazetesi.com/

26 03 2007