Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

GENÇ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DURSUN LİMANOĞLU MUĞLA’DA

GENÇ PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI DURSUN LİMANOĞLU PARTİ İL TEŞKİLATINI ZİYARET ETMEK AMACIYLA MUĞLA’YA GELDİ

Hasan Telli-Muğla İl Gençlik Kolları

Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Dursun Limanoğlu Genç Parti İl teşkilatını ziyaret etmek amacıyla Muğla’ya geldi. Ziyaretinde parti çalışmaları hakkında bilgi alan Limanoğlu, Genç Partinin iktidar olması için önünde bir engel kalmadığını söyledi. Genç Parti Muğla İl Başkanlığında bir basın toplantısı düzenleyen Limanoğlu, iktidara yüklendi ve yapılacak seçimlerde Ak Parti’ye gereken cevabı halkın vereceğini söyledi.

Yaklaşan Genel Seçimler öncesi hazırlıklarına hız verdiklerini belirten Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Dursun Limanoğlu Genç Partinin seçim stratejisini ekonomi politikaları üzerine kurduklarını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Mazot 1 YTL olacak dediğimizde vatandaşlarımız bize inanmakta tereddüt ettiler. Biz Genç Parti olarak verdiğimiz her sözün arkasında duracak kapasitede dinamik ve kararlıyız. Parti olarak havanda su dövmüyoruz. Verdiğimiz sözler çok uzun süren çalışmaların ürünüdür. Ülkemizde kullanılan mazotun 3 te 1’i kaçak yollardan elde edilmektedir. Mazot 1 YTL olduğu takdirde ülkede 35 milyar gelir elde edilerek 100 YTL ile dolan bir depo 45 YTL ile dolacaktır. Bunun ülke ekonomisine katkısı gözle görülür derecede olacak ve vatandaşın parası cebinde kalacaktır”

Mayıs ayındaki yapılacak olan Genç Parti Kurultayından sonra Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan’ın 81 ilde seçim çalışmalarına başlayacağını sözlerine ekleyen Limanoğlu, genel başkan Cem Uzan’ın memuriyet hayatından gelmediğini kendisinin uluslar arası çaplarda bir iş adamı olduğunu hatırlatarak Uzan bünyesindeki fabrika ve şirketlerde yaklaşık 40 Bin kişi çalıştığını ve Cem Uzan’ın geçim derdini bilen birisi olduğunu söyledi. Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Dursun Limanoğlu’nun Muğla ziyaretine İstanbul Küçükçekmece ilçe Başkanı ve Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Ateş’te katıldı

Genç Türk Gücü Hareketi http://www.cem-uzan.org

23 03 2007