Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Genç Parti Kocaeli il başkanı Altınoğlu oldu

Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Bal imzalı yapılan açıklamada Kocaeli il başkanlığına 2003 yılında aynı partinin merkez ilçe başkanlığı yapan İbrahim Altınoğlu’nun getirildiğini açıkladı. Atamayla ilgili olarak ilk Haber 262’ye konuşan İbrahim Altınoğlu, zor ama önemli bir görev üstlendiğini söyledi. Altınoğlu, “Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, Türkiye’nin sorunlarını bilen, önemli ve başarılı bir kişidir. ülkemizin içinde bulunduğu zor koşulları her yurttaşımız farkındadır. çıkış Genç Parti’dir” dedi.

Altınoğlu, il başkanı olarak yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi; “Şimdiye kadar görev almış arkadaşlarımla birlikte yeni bir vizyon misyon yüklenerek, yeni katılımlarla partimizi güçlendireceğiz. Amacımız Genç Parti’yi Kocaeli’nde 1. parti yapmak ve iktidara taşımaktır.” İbrahim Altınoğlu, 10 gün içinde 50 kişilik yönetim kurulu üyelerini açıklayacağını ve 16 Nisan’da genel başkan Cem Uzan’ın vereceği seçim startı ile kent genelinde çalışmalara başlayacağını da sözlerine ekledi.

20 03 2007