Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Genç Parti Trabzon'da

Yaklaşan Genel seçimler öncesinde Genç Parti Trabzon’da iyi bir yönetim oluşturmak için harekete geçti. Geçtiğimiz hafta Ordu’da çeşitli temaslarda bulunan Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Emin Şirin’in partisini Trabzon’da ayağa kaldırmak için  Genç Parti eski İl Başkanları Hakan Aygün ve Zeyyat Kafkas ile temasa geçtiği öğrenildi.

Genç Parti Genel Başkan Yardımcıları’nın özellikle Trabzon ile ilgili yeni bir oluşuma gitme düşüncesi hakim. Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Emin Şirin’in Ordu ziyareti sırasında Trabzon’dan bazı isimlerle görüşmesi de bu iddiayı doğruluyor. Özellikle Hakan Aygün ve Zeyyat Kafkas’dan görüş alan Emin Şirin’in yeşil ışık aldığı iddia ediliyor. Bu oluşumda Zeyyat Kafkas’ın milletvekilliği için düşünüldüğü ileri sürülürken diğer taraftan Eski İl Başkanlarından Hakan Aygün’ün de hizmet verebilecek, siyaset yapmak isteyen kişilerin önünü açmak için geride durduğu öğrenildi. Emin Şirin’in kendisiyle bu konu hakkında görüştüğünü doğrulayan Aygün, "Yeni bir oluşum içindeyiz. Şimdilik İl Başkanlığı için belirlenmiş biri isim yok. Fakat ilerleyen süreçte siyaseti seven, hizmeti seven arkadaşlarımız göreve gelebilir. Bizde bu oluşumda görevimiz neyse yaparız" dedi.

17.02.2007 - gunebakis.com.tr

19 02 2007