Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Genç Parti Yozgat İl Başkanı Ertuğrul COŞAR kullanılan tüm oyları alarak güven tazeledi.

Coşar, Genç Parti’nin ülkeyi huzur ve refaha taşıyacak gücü taşıdığını savundu.

Kasım ayı içerisinde yapılacak olan seçimlere oldukça iddialı hazırlanan Genç Parti’de İl Olağan Kongre heyecanı yaşandı. Partinin son dönemlerde Yozgat’taki en önemli ismi ve başkanı olan, çalışmaları ile dikkat çeken Ertuğrul Coşar, rakipsiz girdiği seçimlerde 60 seçmenin tamamının oy’unu alarak birisi vekaleten olmak üzere üçüncü kez başkanlık görevine getirildi. Genç Parti İl Olağan Kongresi’nde başkanlık görevini yürüten İşadamı Ertuğrul Coşar ikinci kez güven tazeledi.

GÜVEN TAZELEDİ

Genç Parti İl binasında gerçekleştirilen seçimlere Ertuğrul Coşar, rakipsiz katıldı. Partinin Yozgat’taki en önemli temsilcisi, en önemli ismi olan Coşar, 72 delegeden 60’ının oy kullandığı seçimlerde bu görevi çok önemli bir dönemde daha yürütme yetkisini kazandı. Seçimler sonrasında İl Yönetimi Asil Üyeliklerini, Mustafa Koç, Zafer Batur, Muammer Çoban, İsa İzci, Bülent Özcan ve Yaşar Durmaz üstlenirken, Partinin İl Disiplin Kurulu: Murat Çakır, Halil Yıldırım ve Mustafa Güneşer isimlerinden teşekkül etti. Büyük Kongre delegeliklerini, Günaydın Bulut, Levent Çakır, Mustafa Şahin ve Gazi Çınar’la birlikte yapacak olan İl Başkanı Ertuğrul Coşar, partililerinin verdiği desteğe teşekkür etti. Türkiye’nin çok hassas bir dönemden geçtiğine dikkat çeken Coşar, Genç Parti’nin ülkeyi huzur ve refaha taşıyacak gücü taşıdığını savundu. Partilerinin bu güç ve yeterliliğe sahip kadroları bulunduğunu belirten Coşar, şöyle konuştu: “Kasım ayında ülkenin geleceği adına çok önemli bir seçim yapılacak. Biz de bu süreci çok iyi değerlendirip, partimizin oy potansiyelini arttırmak, projelerimizi insanlarımıza, seçmenimize çok iyi tanıtmak için çalışmalarımıza hız vereceğiz. Görünen o ki bu ülkenin Genç Parti’ye ihtiyacı var. Çünkü insanlarımızın beklentilerine iktidarda bulunduğu sürede çözüm üretmek yerine yenilerini ekleyen Ak Parti Hükümeti, miadını doldurmuş ve ülkenin geleceğine yön verecek, işsizlik başta olmak üzere ülkenin sorunlarına çözüm üretmekten çok uzak kalmıştır.”

12 01 2007