Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Genç Parti`den kadın adaylara destek!

GP kadın adaylarından 100 YTL alacak

Genç Parti aday adaylık başvurusu için gerekli ücreti erkekler için bin YTL kadınlar içinse yüz YTL olarak belirledi.

Genç Parti’de milletvekili adayları merkez yoklamasıyla belirlenecek.
Genç Parti’nin milletvekili aday adaylarından alacağı başvuru ücretinde kadınlara yapılan indirim dikkat çekti. Genç Parti başvuruda bulunacak kadınlardan yüz YTL alacak.
Genç Parti’den yapılan yazılı açıklamada, milletvekili aday adaylarının il ve ilçe teşkilatlarının görüşü alınarak merkez yoklamasıyla belirleneceği bildirildi. Partinin kadın adaylara tanıdığı öncelik ise başvuru ücretlerine yansıdı. Milletvekili aday adaylarının başvuru ücreti olarak bin YTL ödeyeceği parti, bu ücreti kadınlar için 10’da 1 oranında düşürerek yüz YTL olarak açıkladı.
Genç Parti, milletvekili aday adayları başvuruların 10 Mayıs 2007 ila 20 Mayıs 2007 arasında, il ve ilçe başkanlıkları ile Genel Merkez’e yapılacağını belirtti.

09 05 2007