Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

GP SARIGÖL TEŞKİLAT AÇILIŞI

GP, Sarıgöl’de miting havası yarattı

Genç Partinin Sarıgöl de örgütlenmesi için, Genç Parti Genel Başkan Yardımcıları Gönül Saray Alphan, Metin Almış Kara, MKY üyesi Yüksel Onuralp ve Manisa İl Başkanı Kamber Oğur ilçe teşkilatı açtı. Teşkilat açılışına ilçe ve belde başkanları ile binlerce vatandaş katıldı. Teşkilat açılışı tam bir miting havasında oldu.

Sarıgöl Genç Parti Lokali’nin açılışında bir konuşma yapan Genel Başkan Yardımcısı Gönül Saray Alphan, şunları dile getirdi. “ Tarım ve üzümü çok iyi bilen birisiyim yıllar önce meclise girdim. Mecliste tarımın nasıl yok edildiğine şahit oldum. Büyük dünya güçleri Türkiye’nin kendi kendine yetmesini istememektedir. Tarımı bilen, toprağı bilen büyük kesimlerin çoğunluğu, tarımın bittiğine inandığı için büyük şehirlere akın etmektedirler. Çitçilikle geçinen ve şehirlere akın eden vatandaşlarımız bir torba kömür ve gıdaya muhtaç edildi. AKP’nin tarıma verdiği destek çiftçinin yüzüne şamar gibi inmektedir. Bizler iktidara gelirsek mazotu 1 YTL, yapacağız. Bunun nedeni de çiftçinin 10 girdisinden 8’i mazottan geçiyor. Çitçi her şeyini mazot ile yapmaktadır.

Şimdi DYP’ biz mazotu 60 YKR yapacağız diyor. Genç Parti bunları söyledi diye mi yapmak istiyorlar, yapamazlar.”dedi. Ardından bir konuşma yapan Manisa İl Başkanı Kamber Oğur, şunları ifade etti. “ Tarıma dayalı üretim yapan fabrikaların özelleştirilmesinden sonra çiftçinin perişan oldu. Bizler silerin desteği ile iktidara gelirsek ilk yapacağımız işlerden bir tanesi tarıma dayalı üretim yapan fabrikaların özelleştirmesine son vermek olacaktır. Bizler Manisa’yı tüm partilerin oy potansiyelinin üstüne çıkararak bir yıkılmaz kale haline getirmeliyiz. Bununda tek çıkar yolu sizlersiniz.”diye konuştu. Genç Parti Sarıgöl İlçe Başkanlığına Ali İhsan Ülgen’in atandığı belirtildi.

GENÇ TÜRK GÜCÜ www.cem-uzan.org

12 03 2007