Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

HASAN TUNCER, AKP'NİN ALTERNATİFİ GENÇ PARTİ'DİR

Genç Parti(GP) Mersin Milletvekili adayı Hasan Tuncer, AKP hükümetinin son 4.5 yıllık icraatını eleştirek, bugün ki hayatından memnun olmayan herkesi Genç Parti’ye oy vermeye çağırdı.

 

“AKP’nin tek alternatifi Genç Parti’dir” diyen Hasan Tuncer, “Ülkemizin AKP politikaları ile uçuruma sürüklendiği, hızla kaosa doğru gittiği herkesce görülmektedir. Ülkemizi kaosa sürükleyen bu politikalardan kurtulmak için AKP hükümetinden kurtulmak lazımdır. AKP’nin yıkıcı politikalarına karşı tek çözüm Genç Parti’nin politikalarını hayata geçirmektir” dedi.

MAZOT 1 YTL OLMASI İLE TÜRKİYE’DE

EKONOMİK DEVRİM YAŞANACAKTIR

Genç Parti’nin en önemli söyleminin mazot ve üretim üzerine olduğunu söyleyen Genç Parti(GP) Mersin Milletvekili adayı Hasan Tuncer, “Ülkemizin en büyük sorunu üretememek ve işsizliktir. AKP dış baskılardan dolayı, üretmeyene destek verir bir politika izlemiş ve Türk sanayisinin çökmesine, çiftçisinin aç kalmasına, esnafının kepenk kapatmasına zemin hazırlamıştır. Genç Parti 23 Temmuz’da iktidara geldiğinde Mazot’u 1 YTL yaparak bir ekonomik devrim başlatacaktır. Genç Parti üretime dayalı bir ekonomi modeli ile işsizliğe çözüm bulacaktır. Tüm kamuoyu taktir eder ki; Mazot 1 YTL olunca her kesimde üretim artacak ve uluslar arası rekabette Türk firmaları daha avantajlı olacaktır. Üretim artığında doğal olarak istihdam imkanları da artacak, işsizliğe çözüm bulunacaktır” dedi.

16 07 2007