Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARININ DİKKATİNE!

Genç Parti olarak seçime en hazır partiyiz. Yaptırdığımız anketler, partimizin hiçbir şekilde barajı aşma sorunu olmadığını, hatta iktidarın ciddi bir alternatifi olduğunu göstermektedir.

ADAYLAR MERKEZ YOKLAMASIYLA BELİRLENECEK

GENÇ PARTİ KADINLARI VE GENÇLERİ MECLİSE TAŞIYACAK

YSK’nın 22 Temmuz’u seçim tarihi olarak belirlemesiyle birlikte Genç Parti olarak milletvekili aday adaylarımızı belirleme çalışmalarına hız verdik.

Genç Parti olarak aday adaylarını belirlemede uygulayacağımız sistem, ilçe ve il yönetimleri ile istişare içinde merkez yoklaması sistemidir.

Hedefimiz, Genç Parti’nin muhtemelen iktidar ortağı olarak TBMM’de mutlak temsilidir.

Bu çerçevede, Genç Parti’yi TBMM’ye taşıyacak kadrolar Genç Parti’ye layık bir kadro olacaktır. Kurulduğu tarihten bu yana özellikle gençlere ve kadınlara çok ciddi yer veren Genç Parti’nin bu yaklaşımı milletvekili aday adaylarını belirlemede öncelikle dikkate alınacak esastır.

Genç Parti’nin Manifestosu’nu ve Tüzüğü’nü kabul etmiş Genç Partili aday adaylarımız için belirlediğimiz müracaat bedeli; erkek adaylar için 1000 YTL, kadın adaylar için ise 100 YTL.’dir.

Genç Parti milletvekili aday adaylarının gerekli evraklarını tamamlayarak, başvuruları 10 Mayıs 2007 ila 20 Mayıs 2007 tarihleri arasında, il ve ilçe başkanlıkları ile Genel Merkez’e yapılacaktır.

Seçimin tüm milletimize ve partimize hayırlı olmasını diler, tüm vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımızı sunarız.

10 05 2007