Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

Uzan, Memleketinde Moral Buldu

Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, Adana ve Mersin'de emniyet müdürlüğü tarafından şehre sokulmama şokundan sonra memleketi Sakarya'da gösterilen ilgiden menmun kaldı ve moral buldu. Uzan, seçim gezilerine Sakarya'daki şehir turuyla devam etti.

Uzan'a Memleketinde de Polis Engeli

Uzan'a Demokrasi Yok

Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, Seçim Gezilerini Sürdürdüğü Sakarya'nın Akyazı İlçesinde de Polis Engeliyle Karşılaştı. Uzan'ın, Akyazı'da Halkla Sohbet Etmek İstediği Sırada İlçe Kaymakamı Tarafından Polise Tutanak Tutturulduğu Gözlendi. Savcılığın Eline İse Henüz Böyle Bir Bilginin Gelmediği Bildirildi.   Uzan, "Adana ve Mersin'de bize şehre sokmadılar. Burda da 'gidin' diyorlar. Gideyim mi?" sorusuna halktan "Sakarya senle gurur duyuyor. Sakarya bir Başbakan çıkaracak" cevabını aldı. Memleketi Sakarya'da yoğun ilgiyle karşılaşan Uzan, "Sakarya sahipsiz değil. Sakaryalı sahipsiz değil. Size ne yapmayacağımı söyleyeyim. Ülkeyi pazarlamayacağım. Milleti azarlamayacağım" dedi. SLOGANLAR Bu arada açılan "Dinim, vatanım, Genç Partim vazgeçilmezim, tutkum", "AKP'nin zulmu varsa Genç Parti'nin seçmeni var", "Vatanseverler burda" şeklindeki pankartlar da dikkat çekti. Genç Parti (GP) Genel Başkanı Cem Uzan, Sakarya'nın Akyazı ve Hendek ilçelerinde hemşehrilerinin sevgi gösterileriyle karşılandı. Uzan, 'Sakaryalı Başbakan' çıkarmaları için hemşehrilerinden oy istedi. Seçim çalışmaları için ilk olarak Akyazı ilçesine gelen Uzan, Sakaryalı milletvekili adayları ve partililer tarafından gişelerde karşılandı. Daha sonra konvoy eşliğinde ilçe merkezine giden Uzan'a vatandaşlar sevgi gösterilerinde bulundu. Otobüsten inerek halkın arasına giren Uzan, izdihama neden oldu. Uzan'a dokunmak isteyen vatandaşlar birbirlerini ezdiler. Sevgi gösterileri arasında ilçeden ayrılan Uzan, Altındere ve Çamlıca beldelerinden geçerek Hendek ilçesine geldi. Hendek'te yaklaşık bin kişi tarafından fındık dallarıyla karşılanan Cem Uzan, burada vatandaşlara hitaben bir konuşma yaptı. Seçim otobüsünün üzerine çıkan Uzan, "Mazot 1 YTL olacak. Fındık 8 YTL olacak. Emeklimize 14 maaş vereceğiz. İşsizliği çözeceğiz. Ben bu konunun uzmanıyım. Çalışmayana, iş bulana kadar 350 YTL vereceğiz" dedi. Vatandaşlara "Sakaryalı Başbakan istiyor musunuz?" diye soran Uzan, "Evet" cevabını alınca, Genç Parti için oy istedi. Uzan, "Başbakan Uzan" tezahüratları eşliğinde ilçeden ayrıldı.

14 07 2007