Cem Uzan - Genç Parti

Bu sayfa Cem Uzan`ın haklılığını ispatlamak , kanıtlamak , gözler önüne sermek ve
Genç Parti`nin büyük kitlelere ulaşmasını sağlamak için yapılmıştır. (cem-uzan.org 2007)
Genç Parti Cem Uzan Davalar Genel Gençlik Kollari Kadın Kolları İlçe Teşkilatları İl Teşkilatları Eserler Söylemler Basın Projeler - Taahhütler Duyurular İmar Bankası Star Çeaş Kepez TMSF Telsim Adabank Petkim 4969 - 5020 Nolu Kanunlar Askerlik Siyasi Linç Geziler Mitingler Atatürk Videolar Ürdün Vatandaşlığı Fabrikalar - Ocaklar Milletvekili Adaylarımız Fransa

VİZE´DE 259 KİŞİ TÖRENLE GENÇ PARTİ´YE KATILDI

Kırklareli´nin Vize İlçesi´ne bağlı belde ve köylerinden Genç Parti´ye katılan 259 kişi için toplu katılım töreni düzenlendi.

Genç Parti’ye katılanlar için geçen Pazar günü Vize’de gerçekleştirilen törene Genç Parti Kırklareli İl Başkanı Ali Çubuk, Merkez İlçe Başkanı Cumhur Atamer Demirel, İl Başkan Yardımcısı Sevgi Özmetin, Vize İlçe Başkanı Gökhan Asmacıoğlu ile birlikte yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.Törende bir konuşma yapan Genç Parti Kırklareli İl Başkanı Ali Çubuk, Genç Parti`ye yılbaşından bugüne kadar sadece Kırklareli Merkez’den 578 kişinin katıldığını belirterek, Vize İlçesi’nde 295 kişilik bu katılımın de memnuniyet verici olduğunu söyledi. Ali Çubuk yaptığı konuşmada ayrıca; “Genç Parti her geçen gün çığ gibi büyümektedir. Halkımızın bu ilgisi Türkiye`de mevcut iktidar partisine tek alternatifin Genç Parti olduğunu göstermektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu iç ve dış tehditlere tek göğüs gerebilecek parti, tek çözüm üreten Genç Parti`dir. Bugün Türkiye`ye kabul ettirilmek istenen politikalar var. Ülkenin bütünlüğü ve milletin bütünlüğü için çok tehlikeli olan bu politikalara karşı durmamız ve mücadele etmemiz gerekmektedir. Türkiye`nin gündemini yakından takip edin. Bilinçli olun, boyun eğmeyin. Burada bulunan ve bulunmayan, partimize katılmış, saflarımızda yer almış herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra törenle, Genç Parti’ye katılan yeni üyelere rozetleri takıldı.

09 03 2007